Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Agresywne dziecko sąsiadki

Mam 6-letnie dziecko, które czasem bawi się z innymi dziećmi na osiedlu. Jeden z innych dzieciaków jest bardzo agresywny – zaczepia zarówno mojego syna, jak i inne dzieci. Zwróciłam mu uwagę 2 razy, ale zdaje się że ma to gdzieś. Chłopak ma około 7-8 lat. Potem rozmawiałam z jego matką, jak wreszcie łaskawie się ukazała, bardzo niechętnie i olewczo powiedziała, ze zajmie się tym i na moich oczach wydarła się na to dziecko – w nieodpowiednim momencie, akurat nic się nie działo.

Kobieta w ogóle nie ma pojęcia, jak wychowywać dzieci. Pewnie w domu ciągle jakieś bijatyki i awantury, może biją to dziecko. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Zgłosić to do opieki społecznej? Można to jakoś zrobić anonimowo?

Czego oczekuję

Aby opieka społeczna zajęła się sprawą. Raczej sąsiadka się nie ogarnie bez pomocy specjalistów, no i prawdopodobnie bez jakiejś edukacji.

3 komentarzy

 1. damian pisze:

  Naucz swoje dziecko bronić się. Bo jak raz nauczy się być ofiarą, to będzie przez resztę życia. Zapisz np. na lekcje karate.

 2. Aramanth pisze:

  Gdy dziecko znęca się nad innymi dziećmi, przeważnie samo jest bite w domu. Zgłoś ich do odpowiednich instytucji, niech przyjdzie kontrola do nich.

  Damian – przemocy przemocą się nie załatwi. Takie gnidy jak rodzice tego agresywnego dziecka jeszcze wykorzystają to na swoją korzyść.

 3. Lanna pisze:

  Dałam anonimowe zgłoszenie do opieki, że dziecko jest bite i nie myliłam się. Okazało się, że jest bity i teraz grozi im odebranie praw rodzicielskich. Dzięki za radę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Sąsiadka

Wpisy z miasta: Łódź