Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Bita i poniżana przez syna psychopatę

Moja siostra ma 41 lat i syna w wieku 13 lat. Nie miałem z nią bardzo długo kontaktu, ostatnio pojechałem do niej na parę dni. To, czego tam doświadczyłem, trudno będzie opisać, ale się postaram.

Po pierwsze, poznałem się z jej partnerem, który był z nią ostatni rok, teraz już były partner. Gdy jej syn miał 12 lat, ona go jeszcze podcierała. Sytuacja opisana poniżej już wtedy miała miejsce.

Kiedy on np. siedzi przy komputerze, upuści jakiś okruszek na podłogę gdy je ciastka, woła matkę, żeby mu podniosła. Kiedy robi mu się kanapki, mają być pokrojone na małe kawałki, inaczej mu się “rozjeżdża” i nie potrafi zjeść.

Gdy jest w toalecie i załatwia potrzebę, rozmawia ze sobą. Całe dnie siedzi przed komputerem.

Na lekcjach w szkole (nauczycielka się skarżyła) siedzi jak słup soli. Położy ręce na ławce, wzrok w tablicę i nieruchomy całe 45 minut.

Kiedy matka jadła arbuza, kapło jej kawałek na podłogę, strzelił jej policzek i zaczął się drzeć. Na mnie też się raz rzucił z łapami, jak go opieprzyłem, bo w kółko zawraca jej głowę, oczywiście byłem w stanie się obronić, chłopak jest jeszcze młody. Ale za 2-3 lata to on ją zabije.

Myje ręce ze 20 razy dziennie po kilka minut.

Chłopak cierpi na jakąś nerwicę. Co najciekawsze, w szkole ma dobre oceny, tylko nie radzi sobie z językami obcymi.

Namawiałem ich na terapię, ona cały czas gada że pójdzie i tyle. Temu swojemu byłemu partnerowi też tak mówiła przez cały rok. Wręcz uciekłem stamtąd po 5 dniach. Nie wiem, jak ten biedny facet wytrzymał w tym wariatkowie przez rok.

Nie zamierzam oczywiście utrzymywać z nią kontaktu, dopóki się nie dowiem, że razem z tym małym psychopatą nie poszła na leczenie. Na szczęście nie znają mojego adresu i nie poznają.

Czego oczekuję

Udania się przez moją siostrę na terapię wraz z synem.

4 komentarzy

 1. dawvid pisze:

  Ale twoja siorka musi być tępa. Gdzie ona pracuje? Spotkała ją w życiu jakaś tragedia? Czy ona albo jej syn są upośledzeni w jakiś sposób?

 2. Nico pisze:

  Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Nie umiała wychować syna, to teraz obrywa po łbie.

 3. marekb pisze:

  Jak nie wyślecie tego chłopca na leczenie, to gwarantowane że skrzywdzi kogoś.

 4. Zmartwiony pisze:

  To nie zwykła nerwica, tylko poważny zespół ! Jest to groźna choroba, gdyż może faktycznie skończyć się – zwłąszcza jeśli choruje młody i silny mężczyzna – tragicznie! Osoba taka jest zdolna “niechcąco” skrzywdzić poważnie inne osoby z jej otoczenia!

  Sprawa jest na tyle poważna, że warto by było spróbować zainteresować nią jakieś służby typu pomoc socjalna, telefon zaufania, szkołę itp…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Siostra

Wpisy z miasta: Poznań