Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Ciotka pali papierosy przy swoim dziecku i twierdzi, że to nie szkodzi

Niby to moja ciocia, ale jest ode mnie ledwie 6 lat starsza, praktycznie się kolegujemy, tzn. widujemy się często, nie nazwałabym tego koleżeństwem. Problem jest taki, że okazała się idiotką. Dlaczego używam takiego mocnego słowa? Pali papierosy przy swoim kilkumiesięcznym dziecku i twierdzi, że to mu nie szkodzi. Przeczytała na jakimś durnym forum internetowym, że palenie w ciąży jest lepsze dla palaczki, niż nie palenie, a sam dym nie szkodzi otoczeniu tylko to jakieś bzdury i lobby. Ale jakie lobby? Kto miałby w interesie lobbować w takiej kwestii?

Już prawie zerwałam z nią kontakt przez jej głupotę, nie mogę patrzeć jak truje swoje dziecko, ale z drugiej strony bardzo mi szkoda tego dziecka. Co mogę zrobić, żeby ją przekonać, że popełnia straszny błąd? W ciąży chyba też popalała, tylko się nie przyznawała, bo bardzo lekkie dziecko się urodziło i jakieś tam problemy były zaraz po porodzie.

Dlaczego byle idiotka może wychowywać dziecko, a żeby mieć prawo jazdy, to trzeba zdawać egzamin? Na dziecko też powinno zdawać się egzamin. Nie miałabym problemu, żeby do niego podejść. A jak bym nie zdała, to spróbowałabym ponownie. Gdy idiota/idiotka wychowuje dziecko, to bardziej szkodzi społeczeństwu, niż człowiek, który umie jeździć, a nie ma dokumentu.

Czego oczekuję

Aby przestała palić przy dziecku i innych ludziach.

3 komentarzy

  1. smartnot pisze:

    Ja bym się nie zastanawiał na twoim miejscu, tylko zgłosił to do opieki społecznej. A potem się zastanawiają, skąd u kilkuletniego dziecka rak płuc. Albo pokaż jej właśnie zdjęcia jakichś dzieci chorych na raka, ona myśli że te chore dzieci tak znikąd się biorą? Z nieba spadają na nie te choroby? Nie, najczęściej są jakieś czynniki zewnętrzne, które wpływają na rozwój choroby, jak np. palący rodzice. A w telewizji ciągle – pomóż Jasiowi choremu na raka, pomóż Helence chorej na raka itd.

  2. mister_asdf pisze:

    Widać twoja ciotka do szkoły nie chodziła, a jeśli chodziła to była pomyłka. Trochę prawdy jest w tym, co piszesz o chorych dzieciach, ale są też przypadki, gdzie rodzice nie są winni.

  3. kędy pisze:

    Jak taka tępa kobieta może wychowywać dziecko. Wychowywanie dziecka to jest najbardziej odpowiedzalna i wymagająca czynność w życiu człowieka, a dopuszczani są do tego czasem tak tępi ludzie, że to się w pale nie mieści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *