Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Dzieci sąsiadki załatwiają potrzeby na trawniku jak zwierzęta

Dzieci sąsiadki załatwiają potrzeby na trawniku jak zwierzęta

Mieszkam na jednym z osiedli w Stargardzie. Mieszka tutaj taka trochę patologiczna rodzina z dwójką dzieci, tzn. ojca to nigdy nie ma, raz na kilka tygodni (chyba pracuje za granicą, ale widać że lubi wypić), a matka sprawia wrażenie prostytutki (ale to tylko wrażenie, nie wiem czy nią jest). Dzieci tych ludzi często bawią się same na podwórku. Nic w tym złego, jakoś specjalnie nie przeszkadzają nikomu, poza jednym aspektem – załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne na trawniku.

Kiedyś byłam z moim psem na spacerze i idąc po trawniku wdepnęłam w olbrzymią kupę. Nie mogłam uwierzyć, że pies coś takiego wyprodukował (i dlaczego nikt nie sprzątnął, ludzie tu sprzątają, ja też) potem jednak przez okno zauważyłam, jak jedno z tych dzieci załatwia właśnie potrzebę i podciera się jakimiś chusteczkami. Więc to zapewne był produkt tych dzieci.

Nie wiem, czy mają w domu zepsutą toaletę, czy te dzieci nie są może wpuszczane do domu w określonych godzinach (to by akurat pasowało, czemu ta kobieta wygląda jak prostytutka).

Czego oczekuję

Aby sąsiadka wychowywała swoje dzieci jak trzeba.

2 komentarzy

  1. Masayah pisze:

    Może powinnaś to zgłosić do pomocy społecznej. Takie zachowanie nie jest normalne. Widać, że tym dzieciom brakuje opieki. Zgłoszenia można dokonać choćby anonimowo…

  2. ivvonna pisze:

    Szkoda dzieci. Niestety jest wiele takich przypadków, a społeczeństwo zazwyczaj biernie się przygląda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Sąsiadka