Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Dziewczyna wybrała papierosy, zamiast mnie

Moja była już prawdopodobnie dziewczyna jest palaczką. Ja mam 22 lata, ona 20. Przeszkadza mi to, że pali, każdemu człowiekowi świadomemu konsekwencji palenia by przeszkadzało. Ostatecznie powiedziałem, że jeśli mamy spędzić razem przyszłość, to musi rzucić. Nie wyobrażam sobie, aby potem wychowywała nasze dzieci z papierosem w gębie.

Aż mi się nie dobrze robi, jak widzę matki/ojców pchający wózek z dzieckiem i mający papierosy w gębie. A potem, jak chorują na raka, to palenie według nich to ostatnia przyczyna. A lekarze-palacze-nieuki ich w tym utwierdzają.

Zszedłem trochę z tematu. Tak więc powiedziała, że jeśli zamierzam jej kazać wybierać, to nie możemy być razem. Jest to równoznaczne z tym, że wybrała papierosy. Byliśmy razem półtora roku, półtora roku wykreślone z życia. Jestem bardzo wściekły i rozczarowany. Jak w XXI wieku można palić, kiedy wiedza na temat palenia i konsekwencji jest tak powszechnie dostępna? Żałosne.

Czego oczekuję

Aby moja ex się udławiła swoimi papierosami.

2 komentarzy

  1. daryl pisze:

    Nie wiesz, że palaczy nie bierze się na poważnie? Człowiek palący papierosy to człowiek na tyle głupi i słaby, że musi ciągle mieć papierosa w ręku, aby się dowartościować. Pomijając już wiedzę o rezultatach palenia – ludzie to robią, ponieważ dodaje im to pewności siebie. Nie znam żadnych wyników badań IQ palaczy, ale znam wielu ludzi, którzy palą, i żadne z nich nie jest zbyt błyskotliwe. A zabierz papierosy na parę godzin, to zamieniają się w zwierzęta. A nawet gorzej niż zwierzęta.

  2. zamieszek pisze:

    Najbardziej śmieszny i żałosny zarazem jest widok onkologów palących papierosy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Dziewczyna