Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

firebid.pl – kolejny portal z pseudoaukcjami, uważajcie

Dlaczego ostrzegam was przed tym portalem? Ostatnio jest wysyp portali typu “aukcje komornicze”, gdzie rzekomo można kupić tanio sprzęt.

Polega to na tym, że licytujesz, a jak nikt nie przelicytuje, kupujesz. Problem polega na tym, że skrypt sam się licytuje, gdy nie ma chętnych i na pewno nie kupicie sprzętu za super okazyjną cenę 🙂

Czytajcie regulaminy takich portali, bo słyszałem o sytuacjach, że ktoś zalicytował 200 zł, a musiał kupić potem za 2 tys., ale nie wiem dokładnie o co chodziło i gdzie to się zdarzyło, ale nie na tym powyższym, tylko na jakimś innym podobnie działającym.

Czego oczekuję

Aby ludzie wzięli się za uczciwą robotę, zamiast kombinować, jak tu wyciągać kasę w półlegalny sposób.

8 komentarzy

 1. Antek pisze:

  Tu najpewniej chodzi o to, że wpłacasz jakieś pieniądze, aby móc licytować, a twoje oferty przebija robot. I cena produktu dochodzi do takiego poziomu, że nie opłaca Ci się kupić. Tak działają wszystkie aukcje tego typu. Regulaminy są tak napisane, że pieniędzy nie odzyskasz i nic im nie zrobisz. Jedynie może zbiorowy pozew by pomógł, ale nikomu się nie chce jak straci kilkadziesiąt zł.

 2. Oszusci pisze:

  Firebid.pl to oszustwo prowadzone przez Artura i Damiana Kiljańczyk , ktôrzy są znani w seci z oszustw sms. Polecam zgłaszać do prokuratury:)

  • Jurek pisze:

   Tez dałem się oszukać na pseudo licytacje. Zawsze licytuje podstawiona osoba i jest przypietą do nicku licytujacego. Wystarczy wyłączyć automat a znika przypięty nick. Zwykle oszustwo i oszuści. Licytuje rzekomo z jakimś miśkiem i jak mnie wpuszcza w maliny to mam dowody i przyłącze się do pozwu zbiorowego

 3. Michał pisze:

  Maszyna do wyłudzanie!!!!! Straciłem 280 zł a za to dostałem 1.000 bidów….. Uau……….

 4. szaru pisze:

  Przyłączam się do ostrzegających przed firebid. pl – nic nie zyskasz, a stracisz wszystko (z dokładnością do 1 grosza), co zainwestujesz.

 5. Oszukana pisze:

  Uwaga na e.mail “świąteczne aukcje komornicze” !!!!! Jest to na pewno strona Firebid-od razu do Prokuratury!!!!!

 6. monika pisze:

  Zgadza się to oszustwo !!!! Uważajcie nigdy nie kupicie licytowanego sprzętu

 7. zibi pisze:

  Sami to ładnie napisali sprawdźcie u nich na stronie zakładka doładuj konto i na samym dole napisane, tu cytat: UWAGA! Ważne informacje! Przeczytaj zanim kupisz BIDy. i punkt 3 to: Pamiętaj, że BID nie jest inwestycją i nie podlega zwrotowi. BID jest jedynie prawem do wzięcia udziału w licytacji. Bez względu na to, czy wygrasz Aukcję czy nie, raz wykorzystane BIDy nie wrócą na Twoje Konto (wyjątkiem jest skorzystanie z opcji Kup Teraz)!
  Sami piszą że nic nie oddadzą UWAŻAJCIE I CZYTAJCIE TAKIE OKAZJE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisy skierowane do: Społeczeństwo

Wpisy z miasta: Wrocław