Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Internet stacjonarny Orange – zapytaj sąsiada, zanim kupisz

Orange - wolny internet

Podpisałem umowę z Orange, miałem posiadać internet 10 Mb/s. W mojej okolicy to maksymalna prędkość, tak powiedzieli w salonie.

Podłączyli w domu internet, pierwsze 2 godziny wszystko ładnie, ale przychodzi wieczór i maksymalna prędkość to 3 Mb/s. Patrzę w umowie, a tam nie jest napisane że 10 Mb/s, tylko do 10 Mb/s. I okazuje się, że tutaj już tak jest w okolicy – większość czasu internet działa z prędkością 3 Mb/s, tylko gdy ludzie w okolicy mniej korzystają, wzrasta. Rozmawiałem z sąsiadem, który ma ten sam problem.

Sytuacja trwa od paru miesięcy i jak poszedłem do salonu ze skargą, powiedzieli, że będą wkrótce rozbudowywać łącza i za darmo podniosą prędkość. Minęło pół roku od tego czasu, poszedłem spytać w salonie i nadal nic.

Z tego co znalazłem w internecie, w wielu miejscach w Polsce jest taki problem.
Telewizja też się strasznie muli, informacje o danym programie w 50% przypadków w ogóle nie wczytują się. Pilot załapuje z sekundowym opóźnieniem każde wciśnięcie. Dekoder włącza się chyba ze 3 minuty.

Naprawdę porażka, jestem bardzo rozczarowany. A jeszcze ceny, jakie im trzeba płacić za ten interneto – to się w głowie nie mieści. Miałbym za to dwa mobilne, znacznie szybsze i jeszcze by zostało.

Czego oczekuję

Aby Orange wzięło się za rozbudowę sieci i przestało oszukiwać klientów.

2 komentarzy

  1. sample pisze:

    Orange stacjonarny to jest jedno wielkie G…. Odradzam wam, sam miałem przez 2 lata i to były lata na poziomie internetu z Afryki.

  2. amanda pisze:

    Ja sobie chwalę, dobrze lata. No ale ja jestem z Wawy, być może w mniejszych miejscowościach nie dbają o klienta, bo mniejsze zagęszczenie. Mnie rozczarowali tym, że zaczęli nagle do rachunków jakieś dziwne rzeczy doliczać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Orange

Wpisy z miasta: Sulejów