Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Katastrofa smoleńska to bardzo dochodowy biznes dla PiS i pochodnych

Na katastrofie smoleńskiej PiS dorobił się majątku w przenośni i dosłownie. Po pierwsze, komisje próbujące udowodnić absurdalną tezę o zamachu biorą olbrzymie pieniądze na swoje działanie. Pracują w nich ludzie o zerowych kompetencjach. Nie ma tam żadnych ekspertów, żadnych specjalistów, sam motłoch bez wiedzy przydatnej w temacie.

Poprzednia komisja składała się z ekspertów z wielu dziedzin dotyczących katastrofy (sprawdźcie sobie składy i kompetencjie w googlu).

Teraz ta szopka z ekshumacją – na rodziny poszkodowanych i na całą tę ekshumację wydano tyle kasy, że przeciętny Polak musiałby przeżyć 40 żywotów, aby tyle zarobić.

I ostatnia rzecz – kapitał polityczny. Motłoch zazwyczaj lubi teorie spiskowe, a tutaj idealnie pasuje, żeby na takiej teorii żerować, szczególnie gdy jest to podżegane przez Rydzyka.

Dajcie spokój i przestańcie marnować publiczne pieniądze. Weźcie się za polskie drogi, za edukację (ale nie w taki sposób, jak teraz, gdyż wszystko rujnujecie).

Czego oczekuję

Aby PiS odeszło od władzy. Jak najszybciej. Albo chociaż żeby Kaczyński przestał tym sterować.

3 komentarzy

  1. śmieje pisze:

    Cały kraj to jest teraz folwark PiSu, wszędzie obsadzają stanowiska swoimi niekompetentnymi matołami.

  2. nutri pisze:

    Jednego można być pewnym – komisja niczego nie udowodni, PiS skończy rządzić, pieniądze publiczne na absurdalne śledztwo zmarnowane.

  3. niuchnij pisze:

    Gdyby nie katastrofa smoleńska, PiS nie byłoby teraz u władzy, nie mogło być dla nich bardziej korzystnego zdarzenia. Jest to jedynie ugrupowanie polityczne, które odniosło korzyści z tego wydarzenia, ale obwiniają wszystkich dookoła za jego przyczynę. .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Rząd

Wpisy z miasta: Warszawa