Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Kolega nie może się na nic zdecydować

Mój bardzo dobry kolega, z którym się znam od lat, ostatnio wkurza mnie dość mocno. Strasznie opóźnia każdy proces. Ostatnio np. byliśmy w markecie, aby kupić sobie trunek jakiś do wypicia w weekend. Staliśmy chyba z godzinę, bo za każdym razem jak wybrałem, on proponował inny.

Jak pojechaliśmy na rowery – cokolwiek nie zaproponowałem, zawsze musi znaleźć jakieś “ale” i godzinę rozważać, gdzie pojedziemy.

Jak mamy obejrzeć film, to cały filmweb przeglądamy 10 razy, zanim się wreszcie na coś zdecyduje. Ja tam spojrzę na kilka filmów i już wiem, co chcę obejrzeć. A ten – a zobacz recenzje, a co grał, za długie, za krótkie, zła recenzja, nudne, za ostre.

Jak szliśmy ze swoimi dziewczynami do kina i mieliśmy wybrać film, też pewnie by to trwało z godzinę, ale na szczęście udało mi się sprawić, aby im oddać inicjatywę.

Inteligentny człowiek, ale jeśli chodzi o wybór czegoś, to jest tak upierdliwy, że po ostatnim razie to już myślałem, że więcej się z nim nie będę kontaktować.

Czy to jest jakaś choroba? Nie chcę mu tego wypominać wprost, bo może dojść do ostrego spięcia.

Czego oczekuję

Aby kolega nauczył się podejmować szybkie decyzje. Ja nie wiem, jak on sobie radzi w pracy i w ogóle w życiu.

1 komentarz

  1. limon pisze:

    Wygląda na to, że twój kolega chce nad tobą dominować, być może nawet sobie tego nie uświadamia. Postaw mu się raz, drugi trzeci i się nauczy. Jak nie chce jechać twoją trasą, to jedź sam. Nie chce oglądać tego filmu, co ty – przed spotkaniem ustalcie, co obejrzycie. Postaw warunek, że jak macie się spotkać i ogladać film, to tylko wtedy, gdy wcześniej będzie wybrany. A trunek kupuj sam. Albo niech on kupuje sam. Nie potrzeba razem tego robić, aby się zrzucić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Kolega

Wpisy z miasta: Puławy