Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Kolega próbuje odbić mi dziewczynę

Mój znajomy napisał do mojej dziewczyny. Zaczął od tego, że prosi, aby ta konwersacja została między nimi, żeby nawet mi nie mówiła. Ona ściemniła mu, że ok (nie ukrywamy nic przed sobą) i ten zapytał, czy nie pójdzie z nim do kina. I nagle zaczął wyznawać, jak to bardzo ona mu się podoba, jaki to ja jestem ciota (a może z tydzień wcześniej gadaliśmy jak dobrzy kumple).

Napisała mu, że to przemyśli (bo tak jej kazałem) i teraz zastanawiam się, co zrobić.

Jak to rozegrać, żeby zagrać mu na nosie i dać mu nauczkę. Macie jakieś pomysły? Kiedyś mówił, że każdy wagon można odczepić w kontekście innej zajętej dziewczyny, ale go wyśmiałem. Nie jest zbyt urodziwy, jedynie w miarę inteligentny, ale zbyt duży nacisk kładzie na seks, każdą dziewczynę by tylko przeleciał. Nie pomyślałem, że taka z niego łajza.

I w ogóle cała sytuacja wynikła z tego, że on stwierdził, że ona na niego leci. Na podstawie tego, że parę razy zaśmiała się z jego dowcipu (co działo się przy mnie).

Czego oczekuję

Oczekuję, że podpowiecie, jak to sensownie rozegrać.

5 komentarzy

 1. aandi pisze:

  Najbardziej chamskie zachowanie, jakie można sobie wybrazić.

 2. mirek pisze:

  Niech się z nim umówi na spotkanie, pójdzie i jak się już spotkają, to ty do nich dołącz. Ale udawaj, że trafiliście na siebie przypadkiem i powiedz swojej dziewczynie, że masz do niej sprawę i powiedzcie, że musicie iść.

  Jak drugi raz się z nią umówi, zróbcie to samo. Tak do skutku. Ciekawe, za którym razem się połapie, że robicie z niego idiotę 🙂

 3. oktawiusz pisze:

  Ciekawy pomysł, może wypróbujemy. Chociaż nie wiem czy chce mi się bawić w to. Prędzej umówimy go gdzieś, i oczywiście moja dziewczyna nie pójdzie.

 4. oktawiusz pisze:

  Wystawiliśmy go dwa razy 🙂 W końcu się zorientował, że sobie jaja z niego robimy i jeszcze zaczął mieć pretensje do mojej dziewczyny. Wtedy powiedziałem mu, że jeszcze e napisze lub powie do niej słowo, to będzie mieć spuchniętą twarz przez 2 tygodnie i się skończyło 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Kolega

Wpisy z miasta: Warszawa