Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Kolega zatruwa mi życie w pracy

Pracuję dla dużej firmy telekomunikacyjnej znanej na całym świecie. Jestem specjalistą od marketingu. Ostatnio miałem tonę fajnych pomysłów, takich luźnych przedstawionych tylko nieoficjalnie. Jeden z nich przywłaszczył sobie kolega (właściwie były kolega), z lekką modyfikacją, nie mającą żadnego znaczenia i dzięki temu zyskał dużego plusa u szefa. Nie chciałem już na siłę przekonywać szefa, że to mój skradziony pomysł, bo nie miałbym dowodów.

Innym razem próbowałem nawiązać lepszy kontakt z pewną dziewczyną z innego działu, która mi się podoba. Niestety on mnie uprzedził. Zamierzałem zaprosić ją na kolację, on to zrobił godzinę przede mną (wiedział, że zamierzam to zrobić).

Innym razem, niby przypadkiem, doniósł, że spóźniłem się do pracy.

Czego oczekuję

Macie jakieś pomysły, co mogę zrobić z tym gościem? Cała sytuacja brzmi jak jakiś tani serial, w życiu nie przypuszczałem, że w życiu realnym mnie spotka coś takiego. Może po prostu się zwolnić i zatrudnić gdzie indziej? Tylko że tutaj warunki mam świetne, trochę się boję.

1 komentarz

  1. likon pisze:

    Jeśli kumpel Cię podkopuje i nikt w firmie nie widzi, że to ty stanowisz potencjał, a nie on, to albo z tobą jednak coś jest nie tak i naciągasz fakty, albo w tej firmie coś jest nie tak i olewają potencjał ludzi. Tak czy siak, prawdopodobnie będziesz musiał się zwolnić, więc najlepiej zrób to od razu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Kolega

Wpisy z miasta: Wrocław