Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Koleżanka przechwala się iPhone’em

Moja koleżanka ze studiów strasznie przechwala się nowym smartfonem apple. Zachowuje się tak, jak by to było bóstwo. Jej ekscytacja jest bardzo irytująca m.in. ze względu na wydawane przez nią dźwięki i ciągle nahalne pokazywanie jakichś durnych funkcji. Nie zazdroszczę jej, gdyż wydała około 3 tys., a musi nosić go w pokrowcu, żeby się nie zarysował – porażka.

Czego oczekuję

Oczekuję, aby moja koleżanka dojrzała. Jest studentką, a nie dzieckiem z podstawówki.

5 komentarzy

 1. Damian pisze:

  Apple ma wielu swoich fanatyków, to jest jak religia. Dzięki temu ludzie płacą 3 razy powyżej wartości rynkowej za ich sprzęt. Na normalnych zasadach kupna przedmiotu to by nie przeszło. Jeśli twoja koleżanka jest taką fanatyczką, to jest po prostu idiotką. Może czas zmienić koleżankę 🙂

 2. Eliza pisze:

  Widać, że twoja koleżanka ma jakieś kompleksy skoro leczy je jakimś bardzo drogim smarfonem. Trzeba dziewczynie współczuć 😉

 3. androbogactwo pisze:

  Pewnie mamusia i tatuś kupili, bo jak sama miałaby zarobić te 3 tysiące, to odechciałby jej się iphone’a.

 4. marekb pisze:

  Widziałem kiedyś sondaż na temat tego, dlaczego właściciele iPhone’a przeferują go od np. androida. Większość odpowiadała – “bo jest fajniejszy” i odpowiedzi w tym stylu. To jest magia marketingu.

 5. daemon pisze:

  A to jest iPhone 6 czy 7? Zresztą, niezależnie który, to zaraz będzie płakać. Na 6 przestaje działać dotyk po czasie (naprawa około 700-1000 zł, nie przyjmą na gwarancję). Na 7 rysują się niektóre modele i nie ma jakiegoś wejścia na słuchawki, które było zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Koleżanka

Wpisy z miasta: Piotrków Tryb.