Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Kumpel zdradza swoją bardzo fajną dziewczynę

Mój kolega ma bardzo fajną dziewczynę. Nie jest to jakaś puszczalska zuzia – naprawdę fajna, sympatyczna, inteligentna, ładna dziewczyna, uczciwa wobec niego na 100%. Są już razem ze 3 lata. Ostatnio widziałem go na mieście, jak obściskiwał się z jakąś inną laską – na pewno nie była to siostra czy koleżanka. Nie wiem, co powinienem zrobić w takiej sytuacji. On nie wie, że go widziałem, a jeśli wie, to ja nie wiem, że on wie 🙂

Jego dziewczyna naprawdę nie zasługuje na coś takiego. Z tego co słyszałem, ona marzy o ślubie z nim i posiadaniu dzieci, a on odwala takie rzeczy. On jest moim dobrym kumplem, ale nie najlepszym i nie jedynym i gdyby się na mnie obraził, przeżyłbym. Czy powinienem powiedzieć jego dziewczynie, co się święci? Tylko pytanie, czy w ogóle by mi uwierzyła. Raczej chyba najpierw powinienem zdobyć jakąś fotkę/wideo.

Czego oczekuję

Oczekuję, aby prawda wyszła na jaw. Może nawet uda mi się zachować anonimowość, jeśli ona tutaj trafi. On jest z Prądnika Białego, ona ze Swoszowic. Nie wiem, czy oboje tam mieszkali od dziecka i nawet nie wiem, czy poprawnie nazwałem dzielnice, nie jestem z Krakowa (studiuję tu), sprawdzam po adresach. On ma 26 lat, ona 24. On pracuje (gastronomia), ona studiuje.

1 komentarz

  1. nataa pisze:

    A potem, jak ona się dowie, to będzie na kolanach za nią latał żeby wybaczyła. Byłam świadkiem wielu takich sytuacji. I zazwyczaj większość kobiet wybacza, nawet jak się prześpi z inną. Więc jak faceci mają być wierni, jak im się tak popuszcza?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Kolega

Wpisy z miasta: Kraków