Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Matka skłócona z całą rodziną

Moja matka jest bardzo niedojrzałą kobietą. Jest skłócona z całym swoim rodzeństwiem (2 siostry i brat) i ze swoją matką. Oczywiście jest też po rozwodzie z moim ojcem. Jest strasznie emocjonalna, tzn. bardzo łatwo wybucha, ma dość duże wahania nastrojów. Tak było z nią całe życie odkąd pamiętam. Teraz jednak patrzę na to z innej perspektywy, jak już z nią nie mieszkam i odwiedzam od czasu do czasu.

Ale właśnie powoli tracę ochotę na odwiedzanie jej i utrzymywanie kontaktu, gdyż po prostu jest wkurzająca. Cały świat jest głupi, ona jest najmądrzejsza, chociaż ledwie tabliczkę mnożenia zna i nie potrafi powiedzieć nazwiska premiera.

Na swojego ojca też była obrażona, aż do jego śmierci jakieś 6 lat temu. Bardzo mi go szkoda było, bardzo żałował że ona jest na wszystkich obrażona, zawsze jak szedłem do niego w odwiedziny, to pytał jak tam mama. Ledwie zdążyła się z nim spotkać zanim umarł.

Czy tej kobiecie można jakoś pomóc? Zrobić coś, co by trochę zmieniło kierunek w jej życiu? Wkurza mnie, ale martwię się o nią, rozważam wyjazd za granicę, moja siostra już tam jest i wtedy moja matka zostanie sama w Polsce. Nie poradzi sobie, zapomniałem wyżej dodać, że ma ona sporo długów. Jak zostanie tu sama, to w końcu skończy jako bezdomna. Pracuje, ale zarabia marne grosze, w markecie. Teraz ma zrezygnować z pracy w markecie i zatrudnić się jako szwaczka, ale za podobne pieniądze, tylko bliżej do pracy. Z zagranicy kasy też jej nie przyślę bez nadzoru, bo przetańczy. Jak spłacę jej długi, to narobi sobie nowych.

Czego oczekuję

Aby się zmieniła. Na lepsze.

1 komentarz

  1. rafal pisze:

    Dlaczego twoi rodzice się rozwiedli? Jakie twoja matka ma wykształcenie? Jak byś ocenił jej poziom inteligencji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy z miasta: Oświęcim