Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock
Do: Brat,

Mój brat niepotrzebnie ukrywa przed rodzicami, że jest gejem

Mój brat ma 17 lat. Niedawno dowiedziałam się, że jestem gejem. Już wcześniej to przeczuwałam, nigdy nie miał dziewczyny, a kolegował się z wieloma. Z kolei z chłopakami praktycznie wcale.
Wydało się, gdy go przyłapałam, jak cmoknął się z jakimś innym chłopakiem. Początkowo zaprzeczał, ale w końcu się przyznał.

Próbuję go przekonać, aby powiedział o tym rodzicom, ale nie mogę za żadne skarby tego osiągnąć. Mama nie miałaby z tym problemu, tata pewnie początkowo potrzebowałby czasu na poukładanie sobie sytuacji, ale w końcu musi to zaakceptować. Na szczęście nie jesteśmy rodziną katolicką ani należącą do żadnej innej religii i moi rodzice mają bardzo otwarty światopogląd.

Mój brat jednak ciągle utrzymuje, że rodzice się załamią itd.

Jak go przekonać? A może po prostu dać sobie spokój?

Czego oczekuję

Aby brat wyznał prawdę rodzicom.

3 komentarzy

  1. lukas pisze:

    Lepiej pozwolić, aby sam dojrzał do tej decyzji. Nie ma co go zmuszać. Samo to, że dopiero ty się dowiedziałaś, jest już dla niego dość nową sytuacją i pewnie musi się oswoić.

  2. aandi pisze:

    A jak reszta rodziny? Też tolerancyjna, czy raczej przygłupy?

  3. jolia pisze:

    Rodzinę mamy w miarę tolerancyjną. Nie powinien mieć problemów w rodzinie. Na razie sprawa stoi w miejscu i nadal to ukrywa. Stwierdziłam, że już nie będę mieszać, sam niech podejmię decyzję. Gdybym miała tajemnicę przed rodzicami, też nie chciałabym, aby on im powiedział o niej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Brat

Wpisy z miasta: Poznań