Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Mój ojciec prawdopodobnie jest gejem

Ojciec jest gejem

Odkąd pamiętam, mój tata rzadko bywał w domu. Szczególnie rzadko widywałem się z nim w liceum, a teraz na studiach praktycznie wcale, ponieważ ja jestem w Krakowie większość czasu, jak przyjeżdżam, to on często jest na wyjazdach albo po prostu gdzieś załatwia sprawy.

Ma kilku kolegów, z którymi spotyka się od lat, szczególnie jednego najbliższego, często gościł u nas w domu ten kolega.

Tydzień temu zajrzałem w smartfon taty, ponieważ chciałem sprawdzić u niego na smartfonie pewną appkę, ma nowszego androida niż ja i sprawdzałem czy u niego pójdzie (u mnie nie szło). A tam nagle przyszedł sms, którego przeczytałem mimo woli, gdyż tam od razu widać bez wchodzenia – “O której jutro, skarbie?”.

Byłem w szoku. Nie mogłem się powstrzymać i wszedłem w smsy. Pierwsze co pomyślałem, że ma jakąś kobietę na boku, albo sobie z mamą wysyłają smsy dla jaj. To, co tam zobaczyłem, zwaliło mnie z nóg. Chciałbym cofnąć się w czasie i nigdy tego nie widzieć.

Zobaczyłem wymianę sms z tym kolegą, bardzo sprośną. Prawdopodobnie zapomniał skasować, ponieważ nieraz bawiłem się jego smartfonami w przeszłości, tylko miał niektóre rzeczy chronione hasłem.

Ojciec się nie zorientował, że cokolwiek widziałem, powidziałem mu że coś chyba tam przyszło, ale nie patrzyłem tylko chciałem u niego sprawdzić jedną appkę. Raczej mi uwierzył i zachował pokerową twarz.

Zastanawiam się, czy moja mama wie. Zacząłem ostatnio z nią rozmawiać, że taty tak często nie ma, czy jej to nie przeszkadza, ale ona zdaje się jest już do tego przyzwyczajona i nic nie podejrzewa, albo świetnie to przede mną ukrywa. Jednak bardziej się skłaniam ku tezie, że wie, gdyż nieraz widziałem ją ze smartfonem ojca w ręku. Ale czy to oznacza, że ona jest lesbijką? Raz w życiu dała mi dotkąć swojego smartfona i cały czas patrzyła co robię.

Nie mam nic przeciwko gejom, niemniej jednak jest to dla mnie szok. Po co mój tata całe życie męczy się w ukryciu? Żeby nie zranić matki? To musi być strasznie trudne. Staram się przestać o tym myśleć i wyprzeć to z pamięci ale nie daje rady. Może potrzeba więcej czasu?

Za całą tę sytuację obwiniam nasze zacofane społeczeństwo (dlatego jako adresata wybrałem społeczeństwo) i religię. Kiedy wreszcie przyjdą czasy, że ludzie homoseksualni nie będą musieli się ukrywać po kątach? Sam nie jestem homoseksualistą, ale mam znajomych homo i wiem, jakie to dla nich ciężkie żyć w Polsce i się ukrywać.

Czego oczekuję

Abyśmy mieli bardziej tolerancyjne społeczeństwo i aby kościół przestał rządzić w tym kraju.

4 komentarzy

 1. anya pisze:

  Bo to mało takich historii. Obstawiam że jeden na 30 facetów w małżeństwie to gej, ale wybrał takie życie, ponieważ boi się społeczeństwa. Mam znajomego, który będąc gejem, wziął ślub, ale po roku się wydało i sprawa oczywiście zakończyła się rozwodem.

 2. eeool pisze:

  Niezłe jaja. Pewnie ojciec by się ucieszył, gdyby wiedział że wiesz i byś akceptował. Gorzej jak matka nie jest lesbijką, to by dopiero jej zrujnowało życie.

 3. yan pisze:

  Kucze ale ciekawa historia, udało Ci się coś więcej dowiedzieć? Nie macie pojęcia ile wśród nas jest gejów i lesbijek. W każdej klasie szkolnej statystycznie przynajmniej jest jeden gej lub lesbijka.

 4. hotbull pisze:

  To nie tak. Twoj tata to typowy cukold (rogacz lubiacy przygladac sie zdradom zony) a ten kolega to ogier dogadzajacy jego gustom i mamusi.Mozliwe ze czasem w trojkacie wyjdzie jakas akcja bi czy homo i stad takie czule i slowka do tatusia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisy skierowane do: Społeczeństwo