Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Moja babcia źle zainwestowała

Moja babcia ma 4 synów. Trzech w miarę normalnych i jednego imprezowicza/alkoholika (chrzestny mojego brata) który narobił dzieci, nabrał długów na nią i teraz ona z dziadkiem mają komornika na emeryturach. Babcia jest osobą mało zaradną ze względu na wiek i wagę i ciągle trzeba jej pomagać. Wszyscy się od niej odwrócili, bo cały czas broni tego swojego syna, który narobił jej długów i on sam miga się od pomagania jej, teraz sobie pojechał do Anglii, siedzi tam już 3 miesiące i ani grosza jej nie przysłał. Ja czasem chodzę jej pomagać, ale też już mam tego dosyć. Jak jej słucham, to uszy mi puchną.

Czego oczekuję

Co można zrobić w takiej sytuacji? Gdyby babcia chociaż zmieniła nastawienie, może by się dogadała i ściągnęła z tego swojego synalka kasę, o ile jeszcze żyje.

2 komentarzy

  1. martino pisze:

    Znam analogiczną sytuację, tylko problem jest z córką, a nie synem. Nic nie możesz zrobić, dopóki babcia nie kopnie w kalendarz, pasożyt będzie się żywić.

  2. cecilya pisze:

    Trzeba babci pokazać, że popełnia błędy – nie pomagać, nie ulegać. Jak ktoś w kółko popełnia ten sam błąd i nie ponosi konsekwencji, to jak się ma nauczyć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Babcia