Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock
Do: Firma,

Morum.pl – OSZUST

Morum.pl oferuje usługi informatyczne. Przed wysłaniem zaliczki kontakt przebiega sprawnie. Najpierw zostaje przekroczony termin, żadne efekty nie zostają zaprezentowane.

Następnie Morum obiecuje przesłać opracowany materiał na kolejne dni, oczywiście bez skutku. Na żądanie zwrotu pieniędzy zbywa klienta tak samo, jak w czasie rzekomych prac. W końcu zupełnie zrywa kontakt. W tej chwili strona www.morum.pl jest zupełnie pusta, lecz sama domena aktywna.

Być może oszustwo ma większe rozmiary, a skasowanie strony służyło zatarciu śladów. Jeżeli ktoś również padł ofiarą Morum.pl, proszę pisać na ogoo300@wp.pl – prokuratura inaczej zareaguje na pozew zbiorowy.

Czego oczekuję

Proszę wszystkich oszukanych przez Morum.pl o kontakt mailowy w celu zebrania dowodów.

2 komentarzy

  1. nkiws pisze:

    Rzeczywiście teraz strona jest pusta. A czy były tam jakieś dane podane? Dane firmy lub osoby, która się tym zajmuje? Jakieś portfolio albo referencje?

  2. Huragan pisze:

    Witam. Mam analogiczna sytuacje, z tym, ze ja mialem wystawiona aukcje na allegro wiec mam latwiej z odzyskaniem 😉 kolejna sprawa, to jak platnosc byla robiona karta, to mozna zadzwonic do banku i zrobic charge back i cofna pieniadze, co do pozwu grupowego jestem za, w razie w zapraszam huragan1992@gmail..com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisy skierowane do: Firma

Wpisy z miasta: Kraków