Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Narzeczony boi się głębokiej wody

Mój narzeczony nie umie pływać i panicznie boi się głębokiej wody. Nie pamięta, aby w dzieciństwie zdarzyło mu się topić albo miał jakieś przeżycia w podobnym stylu.

Latem chyba z 5 razy namawiałam go, żeby iść na kajaki, uparł się, że nie i koniec. Na kajaki chyba chodzi sporo ludzi, którzy nie potrafią pływać.

Co mogę zrobić, aby następnego lata wreszcie osiągnąć ten cel? Zapisać go na lekcje pływania? Sama też mogłabym go nauczyć, ale jak się zacznie topić, to nie wiem czy poradzę, mam słabą kondycję, ostatni raz pływałam chyba z półtora roku temu.

Czego oczekuję

Aby narzeczony pozbył się lęków i pojechał ze mną latem na kajaki.

5 komentarzy

 1. rarrrr pisze:

  Twój narzeczony może mieć głęboko w podświadomości zakorzenione jakieś wspomnienie. Radziłbym spróbować hipnozę. Jak już dojdzie do sedna lęku, łatwiej się go pozbyć.

 2. aslov pisze:

  Jedna prosta metoda – zakaz seksu 🙂

 3. Marcin pisze:

  Nic na siłe. Przeciez, gdyby było to dla niego takie proste to już byście pływali razem… Daj mu czasu, powtarzaj, że Ci zależy na tym. I może się uda 🙂

 4. Masayah pisze:

  Myślę, że lepiej go nie zmuszać. Sam nie umiem zbyt dobrze pływać, nawet w basenie zdarzają mi się ataki paniki. Tracę przez to kontrolę, zaczynam się topić. Nie jest to przyjemne uczucie i jeśli tylko nie chcę – nie pływam… A o jeziorze nie ma mowy. Dlatego nie dziwię się Twojemu partnerowi – każdy ma jakieś lęki. Ale można je też przezwyciężać. W mniejszych zbiornikach wody też ma ten problem? Może spróbujcie właśnie na basenach. Można się powoli przyzwyczajać do głębokości wody i stopniowo ją zwiększać.

 5. akka pisze:

  Może być tak, że umiejętność pływania nigdy nie będzie mu potrzebna, a może być tak, że kiedyś dzięki temu komuś uratuje życie. Ale nie można zmuszać, jedynie możesz go zachęcić tym, że zaczniesz chodzić na basen regularnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy z miasta: Ostrołęka