Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Nauczyciel śmiał się z murzyna

W szkole mojej córki zaszła dość nietypowa sytuacja. Nauczyciel na lekcji historii zażartował sobie, że murzyn w supermarkecie kupował banany. Oczywiście nie powtórzę dokładnie całej wypowiedzi, córka też dokładnie nie pamięta, ale cała idea polegała na tym, że to było śmieszne, że czarnoskóry chłopak, chyba student z zagranicy, kupował pęczek bananów bodajże w Tesco. Przy czym nauczyciel podkreśla, że nie jest rasistą.

Owszem, można sobie zażartować w gronie towarzyskim (moim zdaniem), nie będąc rasistą, ale nie w szkole, nie nauczyciel, który powinien być autorytetem dla dzieci. Ponadto taki prostacki i płytki żart. Kogo wy zatrudniacie w tych gimnazjach? Nie podam numeru szkoły, żeby nie pogrążyć nauczyciela, ale niech się ogarnie.

Czego oczekuję

Pracy nad sobą przez adresata tego wpisu.

6 komentarzy

 1. randomize pisze:

  On pewnie żartował, ale nie masz pojęcia, ile wśród nas jest rasistów. Ci prawdziwi rasiści najczęściej siedzą cicho, odważni są w grupie i najlepiej w maskach.

 2. uandra pisze:

  Czy żartował czy nie, niezły idiota. Ciekawe jaką uczelnię skończył. Pewnie jakiś KUL albo coś w tym stylu bo takie prostactwo tylko z takich uczelni.

 3. Gregor pisze:

  Znam magistrów historii, którzy nie potrafią płynnie na głos czytać. Niestety w Polsce system szkolnictwa jest do bani. Powinno być albo wszystko płatne, albo wszystko bezpłatne. W obecnym systemie każdy idiota może zostać magistrem, bo albo pójdzie na uczelnię państwową w małym mieście, która musi konkurować z prywatnymi i nie ma renomy, albo właśnie pójdzie na prywatną, gdzie zapłaci i ma magistra.

 4. Antoni pisze:

  Jak zareagowała klasa na jego żart? Śmiały się dzieci, czy była raczej grobowa cisza? Tak z ciekawości.

 5. amelia pisze:

  Niektórzy się zaśmiali, ale raczej ci najgłupsi. Gregor ma całkowitą rację, obecny system szkół publicznych obok prywatnych to absurd. Najgorsze pacany mogą sobie robić wykształcenie w prywatnych, bo te konkurują z publicznymi. A mniejsze publiczne znowu konkurują z prywatnymi i przyjmują debili.

 6. onufry pisze:

  Teraz po reformie edukacji to dopiero będą jaja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy z miasta: Gdynia