Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Niedługo nie będzie kto miał leczyć Polaków

Obecny rząd niszczy nasz kraj. Rozdaje miliony złotych nie tam, gdzie potrzeba. Wiele milionów poszło na górników, a lekarzom obiecuje się podwyżki dopiero za kilka lat. Dlaczego? Bo PiS wie, że lekarze nie będą na nich głosować, bo to ludzie inteligentni niepodatni na populizm. A przeciętny górnik zagłosuje na PiS, ponieważ nie błyszczy intelektem i ważne, aby kasę dostał. Rząd rozdaje pieniądze tym grupom społecznym, które na nich będą głosować, ale z reguły są to najniższe warstwy społeczne i niedługo w kraju zapanuje chaos.

Lekarze wcale nie zarabiają dużo, chyba że ktoś ma prywatny gabinet i zapieprza po 12 godzin dziennie, ale ogólnie zarobki lekarzy są śmieszne. Nie jestem lekarzem, ale mam znajomego lekarza i pokazywał mi swoje dokumenty. Dobry onkolog a zarabia mniej, niż przeciętny górnik.

Najbardziej dziwi mnie, że starsi ludzie, którzy czekają w kolejkach po rok czasu i dłużej, głosują na PiS, kiedy ten tylko pogarsza ich sytuację.

Czego oczekuję

Aby wreszcie ten naród się obudził.

2 komentarzy

  1. Nata pisze:

    Plus, próbowałam dać, ale nie działa – coś się wyświetla Failed coś tam referrer. Naród prawdopodobnie na najbliższych wyborach i tak będzie głupi, bo kto da im tak na prawdę nic nie pomagające w dłuższej perspektywie 500+?

    Za to wprowadzą ustawy, które zniszczą kraj, a my nie będziemy mieli żadnych praw. Będziemy znów jak te trybiki w komunizmie. Już teraz ustawa lustracyjna ma dotyczyć prawie każdego.

  2. Maciek pisze:

    taka jest niestety demokracja czyli rządy większości a większość to przecież miernota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Rząd

Wpisy z miasta: Warszawa