Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Orange dolicza opłaty do faktur

Podpisując umowę na internet i telewizję z Orange , upewnijcie się w salonie Orange przy podpisaniu umowy, czy cena, którą będzie płacić, będzie płacona przez 2 lata w tej samej kwocie.

Zarówno mnie, jak i mojemu bratu, podniesiono po pewnym czasie faktury. Jemu o około 20 zł, mnie o około 60 zł. I się dowiedzieliśmy, że przecież to było wiadome że będzie podniesione. A przez kogo było wiadome? Bo na pewno nie przez nas i na pewno nas o tym nie poinformowano.

Co prawda dano nam możliwość zrezygnowania z podwyżki 50 zł, ale wtedy ucięliby nam 3/4 kanałów, które najbardziej lubimy oglądać. Nie informowano nas przy podpisaniu umowy, że te kanały są w jakiejś promocji.

Biorąc pod uwagę kwoty, jakie płacę w orange, u innych operatorów miałbym 10-krotnie szybszy internet i wiele lepiej działającą telewizję. Nie mieszkam w Krakowie, tylko w pobliżu i bardzo kiepsko tu z internetem.

Najlepiej polecam wam nagrywanie takich spotkań, gdzie podpisujecie umowę z operatorem, a z orange to na pewno.

Czego oczekuję

Aby była większa przejrzystość, dbano o doinformowanie klientów. Jakość usług też pozostawia wiele do życzenia. W dużych miastach jest ok, ale na obszarach mniej zaludnionych porażka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Orange

Wpisy z miasta: Kraków