Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Pasta INTEL CALC – plamy na zębach

Ostatnio kupiłem w Rossmanie pastę o nazwie INTEL CALC z jakąś super technologią Remina, że niby ma jakieś wapno które wbudowuje się w strukturę zębów itd. Wszystko fajnie, ale poużywałem tej pasty około 2 tygodnie razem z żoną i obojgu z nas zaczęły pojawiać się przebarwienia na zębach.

Wróciliśmy do starych past do zębów, znanych marek, nie napiszę jakich, żeby nie było, że to reklama. I po powrocie do starych past przebarwienia zaczęły schodzić.

Nie dosyć, że ta pasta intel calc powodowała, że mamy przebarwienia (czyli chyba nie domywała zębów), to w ogóle po niej nie ma świeżego oddechu. Równie dobrze mogłem zęby opłukać wodą. I ostatni problem – pasta ta była dość droga, chyba z 16 zł za tubkę. 16 złotych w błoto.

Czego oczekuję

Być może tej pasty trzeba równolegle używać z innymi pastami. Ale jeśli tak, to powinna być informacja na opakowaniu. W przeciwnym razie to po prostu jakieś naciąganie ludzi i zastanawiam się, jak i gdzie testowano tę pastę przed wypuszczeniem na rynek.

10 komentarzy

 1. Ivan pisze:

  Testowałem i osobiście byłem zdziwiony bo nie spodziewałem się tak dobrych efektów bo 2 tyg uzytkowania rzeczywiscie nastąpiła odbudowa i wybielenie zębów co do orzeźwiajacego oddechu to ta pasta ma delikatna nutkę mięty zamiast mocnej mięty dla mnie to wielki plus paste na tle innych produktów oceniam na mocne 9/10

  • dominiq pisze:

   Co masz na myśli poprzez odbudowę? Jak odbudowały Ci się zęby? Ja np. mam zęba lekko nadłamanego, tak około milimetr, taka jakby dziurka na dole zęba, bardzo brzydko to wygląda, ale chyba takich cudów ta pasta mi nie zdziała? Czy zdziała? Bo jak byłem u stomatologa to trochę to kosztuje.

   • Kriss pisze:

    Idź Pan do dentysty,żadna pasta nie odbuduje złamanego zęba, nie ważne ile ma fluoru czy innego badziewia. IntelliCalc odbudowuje szkliwo i dobrze zabezpiecza zęby,uzywamy tylko tej pasty bo jest bezpieczna, także dla mózgu a szyszynka ma bardzo ważna rolę, jej zwapnienie to wcześniejsza śmierć dla człowieka a to własnie robi fluor.

    • Mk pisze:

     Znalazłam otrzymany niegdyś tester i jestem pod wrażeniem czystości jaką pozostawia po umyciu. Super.
     Właśnie sprawdzam czy jest dostępna. Kupię na pewno.

 2. marzenka_22 pisze:

  Też używałem tę pastę, nic specjalnego, ale raczej przebarwień na zębach nie mam. Jednak cena w stosunku do jakości to jakieś nieporozumienie.

 3. qwerty pisze:

  Pasta INTEL CALC nie posiada fluoru. Żadnych plam na zębach nie zauważyłem. Pasta jak pasta do mycia zębów jest ok. W większości sprzedawanych past jest fluor i triklosan. Ten pierwszy jest bardzo szkodliwy a triklosan jest rakotwórczy.Takie informacje są w internecie

 4. Margo pisze:

  Dobra pasta. Żadnych ubytków u osoby z obnizoną zawartością wapnia w szkliwie i uczulonej na fluor po roku używania ( z kontrolą w międzyczasie).

 5. Kasia pisze:

  Miałam poważny problem z nadwrażliwym zębem. Reagował na wszystko, ciepło, zimno, gryzienie. Po dwóch miesiącach stosowania pasty (tylko na noc, na dzień inna) problem zniknął, nawet nie spostrzegłam, jak zaczęłam używać wszystkich zębów przy jedzeniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Firma

Wpisy z miasta: Warszawa