Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Problemy ze szczelnością produktów w Biedronce

Problem dotyczy kilku biedronek w kilku miastach, gdzie byłam. Ostatnio jest plaga niedomkniętych opakowań w biedronce. Szczególnie w Łodzi, w Sulejowie i raz mi się też zdarzyło w Poznaniu.

Kupiłam żeberka surowe – okazało się, że była nieszczelność i już na kilka dni przed terminem śmierdziały niemiłosiernie – do wyrzucenia. Innym razem kupiłam burgery wegetariańskie – też nieszczelność i zaszły pleśnią na 3 dni przed datą ważności.

Ostatnio kupiłam burgery wołowe, mąż bardzo miał ochotę, ja zresztą też. Też malutka nieszczelność na rogu opakowania i smród nie do zniesienia po rozpoczęciu pieczenia.

Było jeszcze kilka innych przykładów, nie będę wszystkich wymieniać. Komuś z was też coś takiego się zdarzyło?

Oczywiście nie każdy produkt jest nieszczelny, ale mniej więcej co czwarty z lodówki, który kupuję. Mam wrażenie, że ktoś celowo sabotuje biedronki. I robi to skutecznie, gdyż ja powoli przestaję chodzić tam na zakupy. Bardzo lubię tam chodzić robić zakupy, ale jak na razie część pieniędzy wydanych tam wyrzucana jest do kosza.

Mam nadzieję, że coś z tym zrobią. Dwie niezależnie osoby opowiadały mi, że biedronka ma bardzo dobre kontrole jakości i nie sprzedaje byle czego, więc albo to sabotażyści, albo niezdarni klienci. Ale mało prawdopodobne, aby to były niezdary, ponieważ te opakowania są mocno zapakowane i nie tak łatwo jest je otworzyć. Ewentualnie może dostawcy zaczęli oszczędzać na opakowaniach, kto wie. Może sprawdza się jakość towaru, ale nie sprawdza się jakości opakowań.

Czego oczekuję

Aby lepiej pakowano produkty i lepiej pilnowano klientów.

1 komentarz

  1. macca pisze:

    Ja dziś kupiłam ogórki małosolne w biedronce i były nieszczelne. W sklepie wydawały się zamknięte, ale okazało się, że po przechyleniu wylewa się z nich woda. Jakaś malutka szpara jest, nieszczelność przy foliowaniu. I ogórki do wywalenia, ponieważ przy utracie szczelności można je spożyć w 48 godzin, a ta szczelność nie wiadomo kiedy była utracona. Może miesiąc temu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Biedronka

Wpisy z miasta: Sulejów