Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock
Do: TVP,

Propaganda TVP nie zna granic

Propaganda TVP

Właśnie na TVN pokazywali, jak nauczyciele strajkują przeciwko tej reformie w gimnazjach w Warszawie. Nie spotkacie chyba nauczyciela, który byłby za tą reformą. Znam wielu nauczycieli i wiem co o tym myśli całe środowisko.

Ale co tam – wejdziecie na TVP Info, a tam reportaż z jakiejś szkoły, gdzie nauczyciele zachwalają, jaka to dobra reforma i że są przygotowani. Ciekawe czy to realni nauczyciele, czy aktorzy. Jeśli realni, nieźle musieli im zagrozić albo zapłacić. Ale przypuszczam, że to drugie.

To jest tylko jeden z przykładów, ale jak pooglądacie TVP Info czy w ogóle TVP dłużej, to zobaczycie, jakimi bzdurami tam się karmi teraz społeczeństwo. I jeszcze chcą za to pobierać abonament, to tak jakby kazać całemu społeczeństwu płacić obowiązkowe składki na PiS.

Czego oczekuję

Aby TVP nie było kontrolowane przez partię rządzącą. Ani tą, ani żadną inną. Powinno być po opieką ekspertów niezależnych politycznie. I przede wszystkim nie powinno być obowiązkowe - jak ktoś nie płaci, niech wyłączą.

2 komentarzy

  1. Marrekk pisze:

    Każda ekipa rządząca wykorzystuje TVP do swoich celów, ale obecna wykorzystuje w sposób karygodny, zamiast szerzyć jakieś sensowne wartości, nauczyć czegoś społeczeństwa, to są źródłem dogłębnej głupoty.

  2. olaf pisze:

    Ostatnio wyemitowali jakiś program, w którym zdemaskowali, że fałszowano podpisy Wałęsy za komuny. Ale jak się zorientowali, że to oczyszcza Wałęsę z wielu zarzutów, od razu program usunięto z ich strony i ani śladu po nim. Ale wiele ludzi zdążyło go obejrzeć na szczęście.

    To był program o kaligrafii i fałszowaniu podpisów i specjalista wytłumaczył, dlaczego jednoznacznie można stwierdzić, że podpisy Wałęsy były sfałszowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy z miasta: Warszawa