Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Racuchy Kotwica w Auchan jak opona samochodowa

Kupiłam w Auchan niedawno racuchy firmy Kotwica. Usmażyłam zgodnie z instrukcją około 5 minut na patelni na niewielkiej ilości oleju. Po usmażeniu, gdy posypywałam cukrem pudrem, zaczęłam czuć zapach obory. Dosłownie, nie piszę tak, żeby wyolbrzymić. Te racuchy śmierdziały jak taka zwykła, wiejska obora (byłam w oborze parę razy u rodziny na wsi). Oczywiście zapach nie był tak intensywny, jak w prawdziwej oborze, taki bardzo delikatny, ledwie wychwytywalny. Postanowiłam mimo wszystko spróbować ich – w smaku nie lepsze. Konsystencja i smak jak opona samochodowa.

Nie obraziłabym się, gdyby sanepid lub inna instytucja zbadały te racuchy. Kupowałam nieraz gotowe produkty w Auchan, jakieś naleśniki, pierogi itp. i było ok. Tym produktem się rozczarowałam.

Nie chcę też robić czarnej reklamy firmy Kotwica, może inne produkty mają ok, może nawet nie wiedzą, że wypuścili takie badziewie. Fakt faktem, odradzam wam kupowanie tego konkretnego produktu.

Jeszcze na koniec dodam, że produkt nie jest przeterminowany. Data ważności do 21 października.

Czego oczekuję

Kontroli jakości.

2 komentarzy

  1. lord pisze:

    Ja też ostatnio kupowałem racuchy, ale gdzie indziej. Chyba w biedronce, i były ok. Ale najlepiej jest samemu zrobić, nic lepszego niż takie świeżo usmażone.

  2. tarzanboy pisze:

    Miałem tę samą przygodę z tymi racuchami i trafilem tutaj. Potwierdzam, dziwnie pachniały i strasznie gumiate. Tak jakby je usmażyli, potem podgrzali w mikrofalówce, a potem wysłali na sprzedaż. A wyglądają niesamowicie, aż nie można się oprzeć żeby nie kupić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy z miasta: Piotrków Tryb.