Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Skarpety i sandały – w czym problem?

Od czasu do czasu zakładam sandały i skarpety jednocześnie. Widzę czasem głupie uśmieszki na twarzach niektórych ludzi. Wielu moich znajomych też ma negatywne zdanie na ten temat. Dla mnie większym obciachem, a raczej prostactwem, jest słuchanie disco polo (co trzeba mieć w głowie, żeby słuchać tej muzyki, jedynie zrozumiem pijanych ludzi na weselach, ale masa ludzi słucha tego na trzeźwo w domu).

Wiadomo, że na plażę nie pójdę w sandałach i skarpetach, ale co złego jest w tym, że pójdę w nich na zakupy w mieście? Czy to jest niehigieniczne? Chyba bardziej niehigieniczne latem jest nosić adidasy i skarpety.

Pewnie jakiś gejalny projektant stwierdził, że to passe, bo lubi popatrzeć na stópki innych mężczyzn i stado musi słuchać projektanta w rytmie Boys.

Czego oczekuję

Wyjaśnienia, o co chodzi. Czemu patrzy się na to krytycznie.

3 komentarzy

  1. David pisze:

    Ja tam się nie przejmuję tylko normalnie śmigam w skarpetach i sandałach. Nie obchodzi mnie czy ludzie patrzą, nie patrzą, śmieją się czy nie, mam to gdzieś. Jedynie nie zakładam takich rzeczy na spotkania biznesowe itd. aby ludzie nie byli uprzedzeń.

  2. dym pisze:

    Też nie widzę w tym nic złego, i coraz częściej widzę ludzi że chodzą w skarpetach i sandałach.

  3. Xiaoyu pisze:

    Gejoza ma z tym problem. I lalunie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Społeczeństwo

Wpisy z miasta: Łódź