Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Starsza kobieta wylewa mocz na trawnik przed blokiem

Od kilku miesięcy wynajmuję mieszkanie w Legnicy w bloku. Gdy idę do biedronki na zakupy, przechodzę obok całego bloku, gdyż mieszkam na końcu.

Często wieczorem czułem dziwny smród, myślałem że może to koty. Okazało się, że to jakaś starsza kobieta wychodzi wieczorem i wylewa coś z wiadra na trawę. To coś to najprawdopodobniej mocz, bo tak śmierdzi, może połączony z innymi ściekami.

Nie wiem, czy ta kobieta jest aż tak biedna, że nie korzysta z toalety, tylko z wiadra (nie wygląda na biedną, patrząc na jej masę) czy może ma jakieś inne powody, ale niezbyt to fajne zachowanie. Dziwi mnie, że ludzie, którzy tu na stałe mieszkają, nie złożyli żadnej skargi. Nie zdziwię się, jeśli ten smród dochodzi do mieszkań na parterze.

Czego oczekuję

Ta kobieta powinna się ogarnąć. W pobliżu tego trawnika bawią się dzieci, ludzie tamtędy przechodzą.

3 komentarzy

  1. dom_i_nik pisze:

    Trzeba się do niej włamać i ukraść wiadro, problem się rozwiąże 😉 Jeśli nie stać jej na spuszczenie wody, to nie będzie jej stać na nowe wiadro.

  2. ram pisze:

    Moja babcia na wsi tak robi w ramach oszczędności, chociaż biedna nie jest. Jakaś taka mentalność chyba prlowska żeby wody w kiblu nie spuszczać 🙂

  3. Przemes pisze:

    Czy jest biedna, czy bogata, czy z prlu czy nie, zachowanie jest karygodne. A jak by tak każdy stwierdził, że wyleje sobie mocz z wiadra na trawnik? Ja bym na twoim miejscu zgłosił to do spółdzielni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Sąsiadka