Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Uwaga na oszustwo www.stopgry.pl

Jeśli przyszedł wam SMS, że jesteście zapisani do jakiejś subskrypcji i trzeba wejść na www.stopgry.pl i się wypisać, to uważajcie. Ja tak zrobiłem, i gdy przeszedłem przez formularz rzekomego “wypisywania się”, to tak naprawdę zapisałem się na jakąś subskrypcję. Nie ma tam żadnego regulaminu ani nic, nie ma podstaw, aby twierdzić, że to jest zapisywanie się do czegoś.

Poniżej screeny, jak to wyglądało.

Po wypełnieniu formularza rezygnacji przyszedł mi SMS, że dziękujemy za przystąpienie do subskrypcji (!) i link do regulaminu. Na szczęście w tym linku do regulaminu była informacja, jak anulować tę subskrypcję. Jak nie anulujecie, to będą przychodzić SMSy, każdy za 6 zł.

Najlepiej w ogóle zignorować sprawę, przy pierwszym SMSie od nich i nie wchodzić na stopgry.pl. A jak by wam chcieli naliczać jakieś opłaty, to idziecie do operatora i wyjaśniacie.

Czego oczekuję

Aby takich oszustów porządnie karać finansowo, niech każdej osobie, którą robią w balona, wypłacają odszkodowanie, na przykład 10 tys. złotych, za straty moralne.

3 komentarzy

 1. denton pisze:

  Teraz grasują pod adresem stopolxgry.pl, ten sam oszust. Gdy hostował swoją stronę na ehost.pl, od razu po zgłoszeniu go zablokowali. A teraz hostuje swoją stronę na iq.pl i przedstawiciel iq.pl twierdzi, że nie mają podstaw, aby stwierdzić, że to oszustwo. Porażka. Kto w ogóle tam pracuje.

 2. marekn pisze:

  Trafiłem tu, bo do mnie też przesłali smsa, najpierw jakiś czas temu ze stopgry.pl, a teraz właśnie ze stopolxgry.pl

  Wtedy się nabrałem, ale teraz już nie. Chociaż design mogli zmienić.

  iq.pl to jest nieporozumienie, miałem u nich hosting jakiś czas, ale mają tak nieprzemyślany panel i powolny support, że po prostu zrezygnowałem.

  Na ehost to z kolei drogo, ale właśnie support był szybki. Ale to taka dygresja.

  Jeśli zgłosiłeś do nich oszustwo, a oni nie reagują, to może sami są w to zamieszani. Moim zdaniem nawet dziecko, które choć trochę ma doświadczenia z internetem, połapie się, że stopolxgry.pl to oszustwo. Ale niestety, nie masz co liczyć na to, że wszędzie będą pracować kompetentni ludzie, statystycznie co drugi człowiek to idiota. A w Polsce nawet więcej. I paradoksalnie mają domenę iq.pl, może to ich marzenia 🙂

  Pewnie ten oszust zamówił na okres testowy serwer u nich i myślą, że im to opłaci. Musi im się słabo kręcić biznes, inaczej by się tak nie zachowywali.

  I jak mają być ograniczane oszustwa internetowe, skoro ludzie, którzy pierwsi powinni reagować (czyli firmy hostingowe) są tak niekompetentni. Jeśli piszesz prawdę, to na tacy im podałeś oszusta, a oni kręcą nosem.

 3. penek pisze:

  Ja jestem na iq.pl od lat i jestem bardzo zadowolony, nie wiem co od nich chcecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Firma

Wpisy z miasta: Bielsko-Biała