Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

Piętro niżej znęcają się psychicznie nad dzieckiem

Sytuacja wygląda tak, że pode mną mieszka para, chyba małżeństwo, z około 10-letnim chłopcem. Od czasu do czasu to małżeństwo gdzieś wyjeżdża (raz na kilka tygodni) w jakieś delegacje albo wakacje – nie wiem. Wtedy przyjeżdża do tego dziecka prawdopodobnie jego babcia i opiekuje się nim.

Ta kobieta to istna psychopatka. Przynajmniej ze 2-3 razy dziennie słychać, jak drze się na biednego chłopaka. Raz usłyszałam dokładnie cały jej monolog – malował coś flamastrem i pomazał sobie spodnie.

Ona to zauważyła i do niego – co żeś k***a znowu odp*****ł gówniarzu j*****ny, pier*****y artysta się znalazł, będziesz sobie gnoju teraz k***wa prać te portki ty (wyzwiska i bluzgi) doprowadzisz mnie do szaleństwa ty (wyzwiska i bluzgi) i jeszcze kontynuowała tyradę z minutę, powtarzała w kółko te same przekleństwa i wyzwiska. Kobieta zdecydowanie ma jakiś problem ze sobą i wyżywa się na dziecku. Nie sądzę, aby rodzice byli nieświadomi problemu.

Chętnie zgłosiłabym to do opieki społecznej, ale jak to jest? Można to zrobić anonimowo? W żadnym wypadku nie chciałabym, żeby wiedzieli, że to ja, jestem tu nowa i nie chcę problemów.

Czego oczekuję

Aby ta kobieta udała się na leczenie i dziecko nie miało z nią styczności.

2 komentarzy

  1. darekwol pisze:

    W Niemczech już dawno ktoś by doniósł i zabraliby to dziecko. Tutaj nie cackają się z patologią tylko od razu biorą się do rzeczy – i bardzo dobrze.

  2. Masayah pisze:

    Anonimowe zgłoszenie można wysłać chociażby mailem albo wysłać tradycyjny list. Ale tylko, jeśli jesteś PEWNA. Musisz też dokładnie opisać sprawę: co, kto, gdzie, kiedy, jak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Sąsiadka