Nie stosujemy agresywnych reklam

Dlatego byłoby uprzejmie z twojej strony odznaczyć naszą stronę w adblocku. Poniższy screen pokazuje, jak to zrobić.

Dziękujemy!

wyłącz adblock

x-kom SalesMasters – warto przeczytać regulamin

Jeśli ktoś z was korzysta lub zamierza skorzystać z programu partnerskiego x-kom sales masters, mam dla was ciekawą informację

Czy wiecie, że każdy link, który wygenerujecie, ma tylko miesiąc czasu ważności? Jak ktoś po miesiącu kliknie w link na waszej stronie i dokona zakupu, nie dostaniecie kasy. Oczywiście nie znajdziecie tego zapisu w widocznym miejscu. I oczywiście nie przypadkiem, ponieważ gdyby napisali o tym tuż przy formularzu generowania, nikt by z tego programu partnerskiego nie skorzystał. A tak to korzystają na tym, że ludzie nie czytają regulaminu.

Ja dowiedziałem się o tym dopiero po 3 miesiącach. Poszła prawdopodobnie niejedna sprzedaż z moich linków u nich, ale kasy już nie zobaczę.

Dla mnie nie jest to program partnerski, tylko program ru…nia w d…e.

Czego oczekuję

Aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o tym i nie dało im się nabierać.

2 komentarzy

  1. przemo pisze:

    Nie tylko ich program partnerski jest do bani. Ja dwa razy kupowałem laptop i dwa razy dostałe wadliwy, trzeci raz już tam nie kupię. Raz przysłali mi z uszkodzoną klawiaturą, a raz z matrycą błyszczącą, zamiast matową.

  2. oszukany przez x-kom pisze:

    X-kom robi swoich partnerów z salesmasters w konia też w ten sposób, że dzwonią do klientów i oferują im podobny towar, ale np. z ciut innym parametrem. Np. ktoś kupi przez program partnerski laptopa, oni dzwonią do klienta, oferują mu ten sam laptop, ale np. dysk 128 GB większy. Klient się cieszy bo dostaje darmo lepszy towar i nie wie o co chodzi, a chodzi o to, że partnerowi nie jest wypłacana prowizja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisy skierowane do: Firma

Wpisy z miasta: Warszawa